לאלעד מערכות ניסיון רב שנים במתן פתרונות גמישים למיקור חוץ ושירותים מנוהלים בעולמות התוכנה והחומרה הן למגזר העסקי והן למגזר הממשלתי והציבורי. בין פתרונות אלו ניתן למצוא שירותי יועצים בכירים, מפתחים, מיישמים ואף פתרון צוות עבודה שלם המכיל מנהל צוות וקבוצת מומחים במגוון ההתמחויות הדרושות לטובת התאמה מושלמת לצרכים הייחודיים של כל לקוח ולקוח.

לקוחות אלעד נהנים מליווי צמוד של מומחים מהשורה הראשונה לאורך כל הפרויקט ולאחריו, המספקים ייעוץ מתודולוגי, בקרה, אפיון ופיתוח, הדרכה, הטמעה, תחזוקה וקישוריות למערכות נוספות בארגון. בנוסף, לקוחות אלעד נהנים מהטכנולוגיות המתקדמות ביותר ומהפתרונות המתקדמים הייחודיים של אלעד.

מגוון היכולות שהחברה מספקת מחד, יחד עם הגמישות והיצירתיות המאפיינים את אלעד מאידך, מאפשרות לכל לקוח לבנות לעצמו את סל המרכיבים המותאם בדיוק לצרכיו.

כחלק מהחתירה למצוינות ולמקצוענות, אלעד מערכות משקיעה זמן ומשאבים רבים באיתור המומחים הטובים ביותר, בהכשרתם והתפתחותם המקצועית, ובזכות זה מנהלת מאגר נרחב של אנשי מקצוע מובילים בתחומם ובעלי ותק במקצועות הטכנולוגיים השונים. בנוסף לחיסכון בעלויות המשאב האנושי והטיפול בו, אלעד מטפלת בהכשרה, גיוס והשבחת צוות העבודה, בהתאם לצרכי הפרויקט, תוך מתן דוחות בקרה ומעקב על תשומות העובדים.

הגמישות של אלעד בהיבטי ניוד וקידום מספקת סביבת עבודה אטרקטיבית עבור המועמדים המובילים בכל תחום. עובדי אלעד נהנים מסביבה דינאמית, מאתגרת וצעירה יחד עם היתרונות של חברה ותיקה ויציבה.

שירותים מנוהלים במגזר הממשלתי

לאלעד מערכות התמחות מיוחדת וארוכת שנים במגזר הממשלתי  – מתחילת דרכה ועד היום מספקת אלעד שירותים ופתרונות תוכנה למשרדי הממשלה השונים. התמחות זו מחייבת היכרות עמוקה של התחום הממשלתי והמשרדים הממשלתיים, המערכות המרכזיות המשרתות אותם והיכולת להתאים את האפשרויות הטכנולוגיות הנכונות לעולם הממשלה. אלעד הינה זוכת מכרז חשכ"ל לאספקת שירותי מחשוב למשרדי הממשלה בכל האשכולות ומספקת למשרדי הממשלה השונים מומחי מחשוב בקשת רחבה של התמחויות וטכנולוגיות. אלעד שמה דגש על הובלת המגזר לקדמה ולחדשנות טכנולוגית שמטרתה הנגשת שירותים לאזרח בצורה אופטימלית תוך ייעול התהליך עבור עובדי השירות.

בין לקוחותינו

Logo_RMI_Old_Scatch
mekorot
נתע
250px-Tel_Aviv_New_Logo.svg
לוגו-מכבי-280x180
rsz_משרד__ביטחון
rsz_476
1719paz
rsz_hapoalim4
header_logo-200

צור קשר