מוצר ניהול זהויות מתקדם לניהול ההרשאות בארגון

DirLogic, הינו מוצר מתקדם לניהול זהויות (Identity management) מבית אלעד מערכות, המיועד לארגונים המובילים במשק. DirLogic מהווה חלק מתפיסת העולם העכשווית בתחום ניהול ההרשאות והמשתמשים של עובדי הארגון ומקל משמעותית על התהליך. המוצר מסייע בניהול כלל ההרשאות בארגון, באמצעות מידע המתקבל ישירות ממחלקת כוח האדם ומוזרם בצורה מאובטחת ל- Active directory הארגוני.

DirLogic מתאים לארגונים מכל גודל, מייעל ומוזיל מערכות הטמעה מורכבות וארוכות המשמשות להעברה מתמדת של נתונים ועדכוני הרשאות של עובדי הארגון. המוצר כולל מנגנון אפקטיבי, המייעל ומקל את תהליך הסנכרון בין המידע המופק מכוח האדם, כך שמנהל המערכת בארגון יוכל לשייך את השינויים בתפקידו של העובד, לחשבון המשתמש שלו ב- Active Directory  הארגוני.

DirLogic מעביר באופן בלתי אמצעי ומאובטח בקפידה, את הנתונים המעודכנים ביותר מרשימות העובדים של מחלקת כוח האדם, (שינוי תפקיד של עובד בארגון, קליטת עובד חדש, עזיבת עובד, מעבר למחלקת אחרת ועוד), אל ה- Active Directory  – שם מקבלים השינויים משמעות, בצורת הרשאות בחשבון המשתמש. כאשר מתקבלים עדכונים ושינויים באשר לתפקיד העובד, ינתנו לו הרשאות מתאימות לתפקיד החדש, או יחסמו ממנו הרשאות לאחר שסיים את תפקידו, בצורה נוחה ואפקטיבית ובהתאם לאפיון שקבע הארגון, על פי צרכיו.