אלעד מערכות חתמה על הסכם הפצה עם חברת Nintex העולמית למוצרי תוכנה מתקדמים לניהול תהליכים ארגוניים

agreement-business-businessman-872957 (1)

בין המוצרים שאלעד מערכות תפיץ, נכלל גם מוצר הענן החדש והמתקדם של Nintex, המותאם לכל פלטפורמות ניהול המשרד הקיימות בשוק. אלעד נבחרה בשל ניסיונה הרב ביישום פרויקטים מורכבים המבוססים על מוצרי מיקרוסופט ועל פתרונות בסביבת הענן.

המוצרים מאפשרים אוטומציה של תהליכי עבודה, יצירת טפסים גנריים ושילוב מהיר של המידע האישי, לשליחה ללקוחות שונים או לשימוש פנים ארגוני. בנוסף, ניתן ליצור אפליקציות המסייעות בניהול הקשר עם הלקוחות וחיבורם לתהליכים הארגוניים. המוצרים מספקים שקיפות מלאה של תהליכים עסקיים ומאפשרים ייעול ושיפור של תהליכים אלה באמצעות למידת מכונה (Machine Learning) באמצעות יישום בלבד ללא צורך בפיתוח קוד. למוצרים אינטגרציה מלאה לסביבת Office 365, לסביבות ה-Sharepoint השונות ומוצעים גם כמוצרים עצמאיים בענן. כל המוצרים מאפשרים גם שילוב של מגוון מערכות על ידי חיבורים מובנים כגון: Dynamics CRM, Box ,Adobe Sign ,Amazon AWS ,Azure ,Salesforce ומערכות נוספות.

לדברי אופיר בר און סמנכ"ל פיתוח עסקי: "הפתרון יאפשר ללקוחותינו אוטומציה של תהליכים ארגוניים בצורה קלה ונוחה וחווית לקוח איכותית ללקוחותיהם ולעובדיהם. שיתוף הפעולה עם חברת נינטקס מאפשר לאלעד מערכות להרחיב את סל השירותים המוצעים ללקוחותינו, באמצעות פתרון ענן חדשני ויצירתי המקצר את תהליכי העבודה והופך אותם לפרודוקטיביים יותר. פתרונות חברת נינטקס משתלבים בסל פתרונות הענן ו-On Premise שאלעד מציעה ללקוחותיה בעולמות ה-Customer Engagement ו-Modern Workplace".

nintex_final_logos_RGB_color

נינטקס היא החברה המובילה בעולם בתחום האוטומציה של תהליכים חכמים (IPA) עם יותר מ -7,500 לקוחות ארגוניים ורשת שותפים עולמית נרחבת ב -90 מדינות בעולם. ריבוי הפתרונות של מאפשר למגוון עסקים ומחלקות IT להאיץ את האוטומיזציה של תהליכים ארגוניים. פלטפורמת הענן של תהליכי האוטומציה מתחברת לכל מאגרי התוכן של הארגון ומייעלת את תהליכי העבודה בארגון על  מנת לעודד באופן עקבי תוצאות עסקיות.