אלעד מערכות רוכשת את פעילות נטקראפט ב-4.5 מיליון שקל

אלעד מערכות רכשה את הפעילות של חברת נטקראפט, חברת בת של יוזר טרנד, העוסקת בפרויקטים ומתן שירותים בתחום אפיון, עיצוב ופיתוח בעולם חוויית המשתמש.

בין הלקוחות הבולטים של נטקראפט: בזק, ביטוח ישיר, בנק המזרחי, לאומי קארד DELL-EMC , נטפים, סייזמק, מרוול ועוד. נטקראפט אחראית למהלך המוצלח של אפליקציית התורים של מכבי-דנט ששיפר משמעותית את מערך השירות של החברה ואיפשר לאלפי ישראלים להזמין תורים ישירות באתר. כמו כן, בניית האתרים של ביטוח ישיר ואפליקציית הילדים של yes. החברה מגלגלת מחזור שנתי של 13.5 מיליון שקל.

רון לינדר מנכ"ל אלעד מערכות: "נטקראפט היא מותג מוביל בתחום חווית המשתמש בישראל ובכוונתנו לשמור על המותג , העובדים והרוח היצירתית הקיימת. מדובר במהלך אסטרטגי שירחיב משמעותית את זרוע הדיגיטל ויציב את אלעד בשורה הראשונה של חברות הדיגיטל בישראל. הרעיון שעומד מאחורי המהלך הוא לאפשר ליצור פתרונות דיגיטליים מקצה לקצה, משלב האפיון, דרך הפיתוח ועם דגש על חווית הלקוח, תחום שמצוי בעיצומה של מהפכה".

עמרי רויטר, מנכ"ל נטקראפט ויוזר טרנד: "החיבור בין נטקראפט לחברת אלעד יאפשר לממש את חזון החברה למתן פתרונות דיגיטל מקיפים החל מאסטרטגיה מוצרית דרך אפיון, עיצוב ועד לפיתוח והטמעה. בין החברות יש זהות ערכים וסינרגיה טכנולוגית ועסקית מושלמת. אני מאמין שיחד נוכל לתת פתרון מצוין לשוק ולהפוך לארגון המוביל בתחום".

www.netcraft.co.il

לידיעה בגלובס

לידיעה באנשים ומחשבים