מפתחים חלומות בהאקתון של נטקראפט מקבוצת אלעד

בחודש שעבר קיימנו בנטקראפט (מקבוצת אלעד) האקתון שכל כולו מוקדש לעמותת ״אַרְגָּז שֶׁל חֲלוֹמוֹת״  המגשימה חלומות לילדים מעוטי יכולת.

במסגרת ההאקתון התבקשו המתמודדים לפתח אנימציות ווב לאתר החדש של העמותה, הפרויקט המנצח נבחר לפתח את האתר כולו של העמותה.

המשתתפים חולקו לצוותים כשבוע לפני ההאקתון, כאשר הם קיבלו חומרי PSD ופונטים רלוונטים מהמעצב שעיצב את עמוד הבית של האתר כדי שיוכלו להגיע עם רעיונות ראשוניים להאקתון עצמו.

השיפוט נעשה על ידי קטגוריות שהוגדרו מראש למשתתפים: יצירתיות, רמת ביצוע, עמידה בזמנים, הסבר מקצועי על תהליך העבודה ושיתוף פעולה בין חברי הצוות לכדי עבודה קופרטיבית. עבור המרתון הקמנו צוות מנטורים מבכירי תעשיית ה- Front End בארץ אשר תרמו מזמנם ומהידע שלהם להכווין את הצוותים לכדי ביצועים מושלמים. צוות השופטים כלל את יריב גלעד, מנהלה המקצועי של קורס פיתוח בנטקראפט אקדמי, תום ביגלאייזן מ-WIX, רועי פלד מ-Cybereason, יוגב אהוביה מ-Fundbox איציק פופ מאמדוקס ואלעד שכטר מוואלה.

לאחר כ-6 שעות של עבודה מאומצת (על אף הפיצות והבירות) הציגו הצוותים את עבודתיהם ונבחר צוות מנצח- גלעד קפלן ואליאור טבקה, צוות מפתחים מחברת Essence Smart care אשר הפגינו יכולות פיתוח ראויות לשבח.

מוזמנים להציץ בכתבות השונות שפרסמו על ההאקתון בתקשורת ולהשאר מעודכנים לקראת ההאקתון הבא.

לכתבה ב- YNET 

לכתבה בגיקטיים

לכתבה ב- Talniri

לכתבה ב- IT News

לכתבה בידעטק

תודה לכל צוות השופטים על הזמן והניסיון, ליריב גלעד על הליווי המקצועי ולמתן יוסף, בוגר קורס פיתוח בנטקראפט שהגה את הרעיון.

נתראה בהאקתון הבא. לנו היה כייף!