רכישה חדשה: אלעד מערכות רוכשת את חברת Fisha

אלעד מממשיכה לחזק את מעמדה כחברה מובילה בתחום הדיגיטל ומתרחבת גם אל עולם המסחר האלקטרוני, ע"י רכישת הסטארט-אפ הישראלי Fisha המתמחה בפיתוח ויישום מערכות מסחר אלקטרוני והינו השותף הרשמי הראשון של מג'נטו בישראל.

רכישה זו מתווספת לסל הפתרונות הרחב של אלעד מערכות בתחום הדיגיטל וה-Customer Engagement, ותאפשר לאלעד להציע ללקוחותיה הקמה, ליווי, תחזוקה והגדלת המכירות של אתרי e-commerce מורכבים בפלטפורמת מג'נטו באינטגרציה מובנית למערכות הארגון, מערכות PIM ולאתרי המכר המובילים בעולם, ביניהם Amazon ובהמשך השנה ל- eBay.

לדברי רונית אטד מנכ"לית אלעד מערכות: "תחום המסחר האלקטרוני הולך ומתעצם בקצב אקספוננציאלי בעולם כולו וגם בישראל. חברת המחקר גרטנר מצאה כי פלטפורמות המסחר האלקטרוני צפויות לגדול עד ל-2022 ב- 15.5%. אנו מאמינים כי הודות לטכנולוגיה ולמומחיות שפיתחה Fisha, תבסס אלעד את מעמדה גם בפלטפורמות המסחר האלקטרוני, לצד יתר הפלטפורמות בהן פועלת בהצלחה מזה שנים רבות בארץ ובעולם".

לדברי גיא פישר מנכ"ל Fisha – "בשנים האחרונות הצטרפו לזירת המסחר האלקטרוני שחקניות ישראליות רבות, קטנות וגדולות. חברת Fisha מתמחה בהתאמת פתרונות ייחודיים יצירתיים המאפשרים דרכי מסחר חדשות ופעילות עסקית ענפה, החיבור עם אלעד מערכות יאפשר לנו להתקדם מהר ולהפוך את האתגרים החדשים שלנו לפתרונות נוספים עבור מגוון גדול של לקוחות בארץ ובחו״ל״.

fisha

Fisha הוקמה ב-2013 על ידי גיא פישר, ומאז משרתת מגוון לקוחות בישראל בארה"ב ובאוסטרליה, לאחרונה פיתחה את אתר הרכישות מחו"ל של חברת שופרסל המתחרה ב-eBay ואמזון, בין לקוחות החברה ניתן למנות את ורדינון נעמן, אפרודיטה, גוטקס, אל על, מגנוליה, story, פאפאיה, נעלי אלדו, שטראוס מים, ארכה, צ'מפיון מוטורס, קפה עלית ועוד.