אלעד מערכות ממשיכה להתרחב – השיקה את Elad Cloud פתרונות מקיפים בתחום הענן

אלעד מערכות, המתמחה בפיתוח, יישום והטמעה של מגוון טכנולוגיות מתקדמות בארגונים, משיקה את Elad Cloud – מגוון רחב של פתרונות מחשוב, שירותי IT מנוהלים, שירותי ענן ומוצרים משלימים לתחום הענן. כשותפה בכירה של מיקרוסופט תספק אלעד מגוון פתרונות ענן מבית מיקרוסופט. Elad Cloud הושקה במהלך כנס SummIT 2016 של מידע כנסים ב- 19.9.

מותג הענן Elad Cloud כולל ידע נרחב שקיים באלעד מערכות בתחומי אפליקציות ענן והעברת סביבות שרתים לענן על בסיס Microsoft Azure ו-Google Cloud Platform

Elad Cloud מאפשר ללקוחות את השקט לטפל בליבת העסק ללא צורך בעבודה על מערכות IT, תוך חיסכון משמעותי בעלויות.

כחלק מן הפעילות החדשה אלעד תספק שירותים רבים ומגוונים בתחום הענן כגון: מעטפת שירות לאחסון שרתיים פיזיים ב-Data Center, הקמת מערכי שרתים ומוצרי אבטחת מידע; חבילות תאי דואר אקלטרוני ויכולת שיתוף יומנים; פתרונות גיבוי, התאוששות מאסון והמשכיות עסקית המגינים מאירועים חריגים כמו אובדן מידע, פגיעה של נוזקות, כופר ועוד; שרותי תכנון לבניית Data Center בענן פרטי, היברידי או ציבורי כולל תכנון והקמה של מכונות על עננים ציבוריים, שירותי רשת ותשתיות תקשורת, ניהול משאבי הענן וניהול חיובים ועוד. Elad Cloud משמש כמעטפת אחידה לכל נושא הענן, כולל הקמת השירותים, תחזוקה שלהם, פיתוח תוכנות משלימות וחיוב.

רון לינדר, מנכ"ל אלעד מערכות: "אנחנו שמחים להשיק את Elad Cloud ולספק  באמצעות שורה של מומחים מגוון פתרונות בתחום הענן תחת  מעטפת אחת. הפעילות החדשה שלנו תספק לעסקים וארגוני שירותי ענן מקיפים ברמה הגבוהה ביותר. כשותפת זהב של מיקרוסופט אלעד מערכות נהנית מגישה למפת הדרכים, גרסאות מוקדמות ולהשפיע על עיצוב מוצרים עתידיים. כך יכולה אלעד מערכות לספק ללקוחותיה בענן את השירות הטוב ביותר".

זוהר שלום, מנהל אגף ECM וענן באלעד מערכות: "אלעד מערכות צברה נסיון רב במתן שרותי סיסטם מתקדמים ושרותי מומחים לפלטפורמות ה- Sharepoint וה- Dynamic CRM. הרחבת השירות לסביבת ענן על כל יתרונותיו הינו צעד נוסף במתן סל שירותים רחב ומקיף לכלל לקוחתינו. פתרון ה- Elad Cloud יאפשר ללקוחתינו one stop shop  לכל השירותים השונים דרכנו כאשר אלעד תשמש כגורם המייעץ והמבצע מול ספקי הענן השונים,

(לדוגמה: Google,local Data Centers, Azure) מימוש זה יאפשר ללקוח לקבל את השירות הטוב, הגמיש והאיכותי ביותר מספקי שירותי הענן השונים תחת קורת גג אחת במחיר תחרותי".

ניל כהן רינגל, מנהל פרוייקטים ושיווק מוצר באלעד מערכות, על השקת Elad Cloud

"אלעד מערכות הינה נציגה קבועה בכנס ניהול הידע והמסמכים השנתי של מידע כנסים. השנה, הכנס התרחב וכלל תחומים נוספים כמו למשל תחום הענן, שהינו תחום שאלעד משקיעה בו רבות מזה תקופה ארוכה. במסגרת הכנס השקנו את Elad Cloud, מותג הענן שלנו הכולל ידע נרחב בתחומי אפליקציות ענן והעברת סביבות שרתים לענן על בסיס Microsoft Azure ו- Google Cloud Platform. כמו כן, הצגנו פתרון חכם של ניהול מסמכים מרכזי מבוסס SharePoint לארגונים מרובי מערכות. בשנים האחרונות חלה מגמה של מעבר לעולם הענן ולפתרונות מקוונים. מגמה זו, שמובילות חלק מחברות המחשוב הגדולות בעולם, משתלטת גם על ארגונים בישראל. אלו שמשכילות לעבור לענן מקבלות את כל היתרונות של הטרנד החדש, בדגש על הגמישות והיעילות של ענני האחסון והשירותים המקוונים. תפיסת "העולם הנייד" שכל אחד מאיתנו חווה כאשר הוא מתחבר ל- FaceBook, מעלה תמונות לענן או מזמין מוצרים ב- Ebay, מאפשרת לנו להגיע לארגונים שמבינים את הכוח הטמון במעבר לענן, ובצורה זו להעביר מערכי מחשוב שלמים לסביבות ענן מוכרות ומאובטחות, המאפשרות לארגון להיות בחזית הטכנולוגיה. אלעד מערכות הייתה שותפה לעשרות פרויקטים של העברת פתרונות ומערכות מחשוב מסביבות מקומיות (On-Premise) לסביבת הענן.

אלעד מערכות הינה מהחברות הוותיקות והיציבות בשוק ה IT הישראלי, עם ניסיון עשיר של עבודה עם לקוחות Enterprise. ניסיוננו בשנים האחרונות בתחום התוכנה מתמקד בפלטפורמות מיקרוסופט העיקריות לארגונים כדוגמת Dynamics CRM ו- SharePoint, אשר בהן מיצבה עצמה אלעד כמובילת שוק וכשותפה אסטרטגית של מיקרוסופט.

במקביל, אנו שוקדים כל העת על התרחבות לתחומים נוספים אשר יביאו ערך מוסף ללקוחותינו, ומכאן החיבור לעולמות המובייל והענן אשר מצויים אצלנו במגמת התרחבות מתמדת. פתרונות הענן והמובייל שלנו מאפשרים לחבר לקוחות לפתרונות CRM בעולם הנייד או להרחיב שירותים קיימים".

EladCloud - Copy 30.8.16