פרק תשיעי

מסיבות, מסיבות , מסיבות – פרק ב'

החברה גדלה ואנו טסים לחו"ל:
במסיבות ובנשפים של אלעד לקחנו כל פעם בחשבון את צמיחת החברה. בחרנו מקומות גדולים שיאכלסו את כל עובדי החברה ובני זוגם. בכל מסיבה כזו היה טקס עובד מצטיין, צוות מצטיין, והוזכרו פרויקטים ייחודיים. כך גם נחשפו עובדים מכל רחבי הארץ למהותה של אלעד ולפרויקטים השונים, מה שנתן תחושת קירוב ושיתוף בין העובדים והעמקת הקשר. בשנת 1998 אלעד החליטה לשדרג את חגיגותיה ולחגוג עם העובדים בחו"ל. טסנו לסוף שבוע חגיגי בטורקיה. המקום שנבחר היה קיריש וורלד, באזור קמר, הסמוכה לאנטליה. באירוע האומנותי הופיעה להקה מקומית שרקדה ריקודים טורקיים, והקפיצה בקצב המוסיקה את הקהל .
בשנת 2000 ערכנו חגיגה נוספת בטורקיה במלון טופ קאפי, זה היה בחג פורים וביקשנו מהעובדים להגיע מחופשים. הייתה תחרות תחפושות כשכל תחפושת יותר יפה ומיוחדת מקודמתה, פשוט "משנכנס אדר מרבין בשמחה". התחפושת הזוכה הייתה מקורית, הכנה ביתית, כאשר כל החלק העליון הוכן מבריסטול צבעוני ענק ומרשים שהגיע עד הברכיים. משם ומטה חליפת עסקים. גם כאן באירוע האומנותי הייתה להקה טורקית, אך כוכבי הערב היו בהחלט אנחנו אנשי אלעד ובני זוגם. האווירה הייתה קסומה באירוע ובכלל, היו תחרויות ספורט, ביניהן חץ וקשת בה גם אני נטלתי חלק ולא ביישתי את הפירמה.
"הי דרומה, הי דרומה הי דרומה לאילת…" בשנת 2001 חגגנו את מסיבת החברה בעיר הדרומית של מדינתנו, כאמור – אילת. התארחנו במלון "מרידיאן" מלון סוויטות שפתח את שעריו באותה תקופה ואנו היינו בין אורחיו הראשונים. במופע האומנותי צפינו בלהקה מקומית בכיכוב הזמר ווין קרדינל. למחרת יצאנו כולנו לשיט מהנה, עצרנו בלב ים והגיבורים שבינינו קפצו למים והשתכשכו במי ים סוף. אחר כך יצאנו למרוץ… בננות. המשיטים הקפיצו את החבר'ה וניסו להפילם למים, אך כולם היו גיבורים ומעטים התעופפו למי הים. הראנו לאילתים שאנשי מחשבים הם קשוחים וחסונים. כולנו חזרנו עם אנרגיות וחוויות בלתי רגילות.

נתראה בפרק הבא… על מסיבות העשור.

שלכם בידידות
שלמה טירן