פרק שמיני

המסיבות הראשונות והקטנות של אלעד:

בימים אלה חוגגת אלעד 26 שנות פעילות. רק לפני רגע חגגנו חצי יובל והזמן רץ וחולף לו בלי להרגיש.
הפרק ובפרקים הקרובים, החלטתי להקדיש את הפינה למסיבות השונות שאלעד חגגה בימי הולדתה במהלך השנים.

כאשר אני מדפדף אחורה במרתפי הזמן אני נעצר בשנת 1988 – המסיבה הראשונה של אלעד. חגגנו במשרדי החברה ברחוב פרישמן 14 בתל-אביב.
חיפשנו משהו ייחודי לאירוע. בחור בשם קווין גארי שעבד באלעד באותה תקופה ורעייתו שיתפו אותנו בחוויה מרתקת שעברו בדרום אמריקה. סיפרו לנו על בחור בשם יוסי גינזבורג אשר קווין טייל עמו בג'ונגלים של דרום אמריקה, משהתפצלו בדרכם נעלם יוסי. כשכל צוותי החילוץ והחיפוש אמרו נואש, קווין ואשתו לא וויתרו ולקחו את הצלתו כמשימה אישית. לאחר 90 ימים לבדו בג'ונגלים נמצא יוסי על-ידי הזוג גארי. הזמנו את יוסי גינזבורג אשר סיפר את סיפורו דרך חווייתו האישית, הסיפור ריתק את העובדים ולווה במוסיקה ובשקופיות ובקריאת קטעים מספרו "בחזרה מטואיצ'י".
שנה לאחר מכן, בשנת 1989- ערכנו את מסיבת החברה בבית מלון "פארק" בתל-אביב. אורחי הכבוד היו שני אורחים מסין שאלעד הייתה אמורה לבצע עבורם פרויקט בתחום הוראת המחשבים.
שנה חלפה לה ונהנינו ממסורת החגיגות. לאלעד היו כבר עשרות רבות של עובדים ובחרנו במסעדת פילץ בתל-אביב לאירוע. מסעדה בה נהוג היה לרקוד על השולחנות, אנו… לא חרגנו ממנהג זה. האווירה הייתה שמחה.

מסיבות בשנות ה- 90:
* גן-אורנים בתל-אביב חגגנו כשהאמנית האורחת הייתה זמרת האופרה אפרת רותם בהופעה משותפת עם ננסי ברנדס וכלי זמר צוענים רומנים שקיבלו את האורחים בכניסה. ננסי כהרגלו הצחיק את הקהל והזמרת הפעימה ביופייה וקולה המיוחד.

* מסיבת בראנץ, במלון מגדלי דניאל בהרצלייה,בכיכובו של ליאור מנור אמן אילוזיה וטלפתיה. הופעה מהפנטת בשיתוף קהל העובדים. כופפו כפיות, העלימו שעונים ועד מיני אילוזיות שהלהיבו את האורחים.

* חגיגה בכפר אזר, בהופעתו המדהימה של האמן חנוך רוזן. גם כאן הייתה הופעה בשיתוף עם העובדים. תאמינו או לא אך לחנוך רוזן היה דיאלוג עם העובדים, העלה אותם לבמה והפעיל אותם כחלק מההופעה.
חשבתי לעשות הסבה לאמרגן לאור גילוי הכישרונות בקרב עובדי ההי-טק. שינוי מרענן….
על המסיבות בחו"ל נתראה בפרק הבא…

שלכם בידידות
שלמה טירן