פרק עשירי

מסיבת העשור

שנת 1992- אלעד בת עשר. רצינו לעשות משהו מיוחד וייחודי. החלטנו שהפעם נזמין את העובדים וגם את הלקוחות. כיוון שרוב הלקוחות היו ירושלמים בחרנו לחגוג בעיר הבירה. באותה עת עבדנו עם תיאטרון החאן הירושלמי, מחשבנו את מערכת הכרטיסים, מנויים וכו'. המקום קסם לנו וחגגנו בו את מסיבת העשור. אני זוכר את קבלת הפנים המפוארת עם התאורה המרהיבה לעבר המבנים הבנויים אבנים ירושלמיות, עם צורת קשתות. מזנון-עשיר העמד בכניסה לחאן. התרגשתי כמו חתן המקבל את אורחיו והחיוך לא מש מפני. הערב הלך ונהיה מעניין יותר ובחלק האומנותי הייתה הצגה מהרפרטואר של תיאטרון החאן. כולם היו מרוצים ודברו רבות על מסיבה זו שהפכה גולת הכותרת.

שנת 2002 הייתה אבן דרך מיוחדת, חגיגות 20 שנה לאלעד. המסיבה החלומית נערכה בסטואה K שבגעש. ערב מלא הפתעות, המקום כולו לבש לבן, קבלת הפנים הייתה נוצצת כמו בהוליווד, מסך ענק עלה לקצב מוסיקת רוקי, הקהל הנפעם השתתק ורותק למסכי הענק שנחשפו בפניו והוקרנו תמונות וסרטונים של כל העובדים מכל שנות אלעד, מהמסיבות השונות, טקסים וחיי השגרה במשרד. גם הפעם הזמנו לקוחות. להקת מיומנה הרטיטה בהופעה מרהיבה והרעידה את קירות המקום, הם קפצו בכל רחבי האולם וריגשו את הקהל בהופעתם. האירוע כולו השאיר את חותמו לתקופה ארוכה.

האירוע האחרון היה בשנת 2007, מסיבת ה- 25 שנה לאלעד, עליה כתבנו ונכתוב גם בעתיד. אתם מוזמנים להיכנס לאתר החברה ולקרוא על המסיבה. מאז מסיבת ה- 20 החלטנו לבצע מסיבות רק בנקודות מפתח מיוחדות לחברה, כגון ציון 25 שנה לאלעד. יש להניח שנכין מסיבה שכזו גם בשנות ה- 30 של החברה.

אז…

התכוננו להפתעה.

שלכם בידידות
שלמה טירן